Buta Medya Çözümler

Web sayfası firmanın kurumsal kimliğini sanal alemde tanıtan bir araç olarak düşünülebilir. 21. yüzyılın getirdiği yeniliklerinde bilişim sektörü de büyük ölçüde faydalanmıştır. Artık herkes sizi internet aracılığı ile bulmaya çalışıyor. Sizin aynı zamanda kurumsal kimliğinizi yansıtan bir web sayfasına sahip olmanız artık tercih değil şarttır. Sanal dünyanın müşteri portföyünden yararlanarak işinizi büyütmeğe, müşterilerinizi ve satışlarınızı artırmaya ne dersiniz? Referanslarımızı inceleyin ve bizimle iletişime geçin.

Firmamız alan adı tescili ve hosting hizmetleri sunmaktadır. %99.98’lik oranla uptime olarak hizmet sunan Hostingvadisi alan adı tescili ve hosting hizmetlerinde sizin en iyi yardımcınız olacaktır. En uygun fiyatlarla hizmet almak için Hostingvadisi‘ni ziyaret ederek veya irtibat numaralarımızdan bize ulaşarak siparişlerinizi verebilirsiniz.

Sanal alemin geniş müşteri portföyünü kazanmanın yolu e-ticaret sitelerinden geçer. Şık tasarımlı bir e-ticaret sitesi iyi şekilde yönetildiği zaman size büyük kazançlar getirir. Bu alanda size yardımcı olmak için sadece e-ticaret sitenizi kurmuyoruz, aynı zamanda site sonrası kullanım ve yönetim konularında ücretsiz eğitim hizmeti veriyoruz. Amacımız site yapmak değil siteden firmaların kazanç elde etmelerine yardımcı olmaktır.

Google Reklamları müşterilerin sizi internette aradıklarında kolay ulaşmalarına yardımcı olmak için yapılır. Yapılan arama sonuç sayfasında ilk sırada yerinizi almanız firmanız adına güven ve ilk tercih olarak müşterilere yansır. Daha düşük bütçelerle daha büyük kazanmak adına Google Reklamları sizin için en iyi sonuçtur. Danışmanlık ve reklamlar için bizimle irtibata geçebilir, bu konuda her türlü bilgi alabilirsiniz.

Günümüzde e-posta firmalar için iletişim vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Artık iletişim alışverişi elektronik ortamda hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. E-postaların sorunsuz ve sürekli olarak çalışması şirketler için çok önemli bir mesele haline gelmiştir. E-postalarınızın sorunsuz ve sürekli olarak çalışması için sizlere özel e-posta hizmet planı hazırladık.

Firmanızın sanal alemde tanınması için en önemli araçlardandır. Facebook, Twitter ve Google Plus gibi çok yaygın şekilde kullanılan sosyal medya araçlarını etkin şekilde kullanmak hem yeni müşteri kitlesi kazanmak, hem de tanınmak açısından yararınıza olacaktır. Sosyal medya araçlarında güncel olmak (up to date) en önemli husustur. Buta Medya Ekibi sosyal medya alanında profesyonel hizmetler sunar. Firmanızın sosyal medya ayağını sıfırdan kurup, kullanımı konusunda eğitim vermekteyiz.

Ürün ve hizmetlerinizi müşteri kitlenize duyurmak veya ulaştırmak için sadece yazı reklamları yeterli olmuyor. Müşterilerinize sunacağınız ürün ve hizmetlerin daha iyi akılda kalmasını sağlamak için görsel reklamlara da önem verilmesi gerekiyor. Animasyonlu kısa tanıtım filmleri bu konuda sizin en iyi yardımcınız olacaktır. Yaptığımız animasyonlu tanıtım filmlerini izlemek için tıklayın.

Kartiviz, broşür, poster, menü, reklam pano tasarımı, banner tasarımları ve baskı hizmetleri vermekteyiz.

Kitaplarınızı, dergilerinizi baskı öncesi hazırlıkların yapılması, basılması ve satışı konusunda hizmet vermekteyiz. Firmamız basım, yayın ve satış sertifikalarına sahiptir. En uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.